Nowe metody PDF Drukuj Email

Od ponad 10 lat jest dostępna nowa metoda leczenia oparzeń działająca na zasadzie samo regeneracji tkanek. Tkanki przy odpowiedniej pomocy preparatu leczniczego same się regenerują. Preparat leczniczy, równocześnie synergicznie leczy oparzone tkanki i znieczula od bólu pooparzeniowego. Metoda jest całkowicie nowatorska i nigdy przedtem nie była stosowana. Jest skuteczna, nie pozostawia praktycznie żadnych blizn, chroni przed bólem poparzeniowym, chroni przed przykurczami i zniekształceniem pooparzeniowym kończyn, jest bardzo tania i prosta w stosowaniu. Pomimo, że jest dostępna, nie jest stosowana przez lekarzy. Lekarze nie stosują jej, kierując się tradycyjnie ograniczonym myśleniem. Wszystkie wielkie odkrycia medyczne były w podobny sposób wyśmiewane i ignorowane by dopiero po latach zostać docenione. Tak jak każde wielkie odkrycie medyczne i naukowe ta metoda bez żadnych powodów nie jest akceptowana przez lekarzy. W ten sam sposób jak odkrycie i stosowanie nowej metody leczenia wścieklizny przez Ludwika Pasteura w 1885. Było przez jemu współczesne środowisko medyczne ignorowane i wyśmiewane. Nieco wcześniej około 1844 Ignacy Semmelweis odkrył przyczyny i sposób zapobiegania gorączce połogowej co dało początki septyki. Pomimo, że był asystentem w klinice położniczej i kilkanaście lat później profesorem położnictwa w Wiedniu, był wyśmiewany za swoje odkrycie i dopiero po jego śmierci środowisko medyczne uznało jego odkrycie. Jako pierwszy wykazał, że gorączka połogowa jest zakażeniem krwi. Nakazał chlorowanie narzędzi i rąk co przyczyniło się do spadku liczby zakażeń. Środowisko medyczne jest znane z konserwatyzmu i myślenia utartymi schematami. Trudno mu zaakceptować odkrycia zmieniające o 180 stopni sposób leczenia, nawet jeśli ten sposób leczenia używany jest krańcowo nieskuteczny i nieefektywny.

Ignorowanie nowej skutecznej metody leczenia to niepotrzebne cierpienie setek tysięcy ludzi każdego roku w tym ogromnej ilości dzieci dla których ból i blizny, to często jeszcze o wiele większy dramat niż dla dorosłych. To ludzkie niepotrzebne tragedie, bo oparzenia można skutecznie i bezboleśnie leczyć. Nie zostają po oparzeniach blizny i nie są konieczne bolesne operacje plastyczne. 

Zapraszamy więc lekarzy którzy są otwarci na nowe odkrycia i media do współpracy w zakresie promowania i korzystania z tej metody. 

Po więcej informacji można dzwonić
Image
lub
pisać na nasz adres redakcji.

Jest dostępny nasz biuletyn w którym jest opisana metoda leczenia.

Image

Można go zamówić telefonicznie.


Osoby które wpłacą datek w wysokości 50 złotych mogą otrzymać biuletyn bezpłatnie.
Wystarczy poprosić o biuletyn przy wpłacie i podać adres do wysyłki biuletynu.

 

Google AdSense

Google AdSense

Reklama

Ogolnopolski Serwis Ogloszeniowy

Reklama

Darmowe Ogloszenia

Reklama

KONSUMENT.ORG.PL

Reklama

REKLAMA