Poparzenia zmieniły jego życie.. PDF Drukuj Email

Ta osoba to Michael Jackson..

Wiele osób traktuje oparzenia jak coś abstrakcyjnego. Coś, co nigdy ich nie spotka. Nie myślą, że oparzenia, to wynik wypadków. A wypadków nie da się przewidzieć. Trzeba oczywiście bezwzględnie przestrzegać zasad bezpieczeństwa - jednak  wypadki, to zdarzenia losowe i mogą się przytrafić każdemu - nawet osobom sławnym, bogatym.

Michael Jackson, amerykańska gwiazda muzyki, właśnie na sobie odczuł, że drobny wypadek, może zmienić życie. Gdy w 1984, uległ wypadkowi i poparzeniom, jego życie zmieniło się o 180 stopni. Z życia pełnego radości i beztroski, stało się życiem pełnym cierpienia, stresu i środków przeciwbólowych.

Stres i środki przeciwbólowe, stały się przyczyną uzależnienia od leków. Ciągłe uzależnienie od leków przez ponad 20 lat, zakończyło się tragiczną śmiercią Michaela Jacksona.

Gdyby Michael Jackson był leczony nową metodą leczenia oparzeń - bez bólu, bez blizn, to jego życie prawdopodobnie, byłoby normalne - wspaniałe i nie zakończyło by się taką tragedią.

Sposób leczenia i skuteczność leczenia, to więc bardzo ważne czynniki mające wpływ na dobrostan pacjenta. Pacjent leczony bez bólu i bez blizn, to szansa na normalne życie. Gdy po oparzeniach, nie zostają blizny, życie może toczyć się jak zwykle. Nie są konieczne wielokrotne bolesne operacje, przeszczepy skóry i inne zabiegi kosmetyczne mające likwidować szpecące blizny. Ważne, to też szczególnie w przypadku dzieci, dla których stres i strach przed bólem i strach przed bolesnymi zabiegami i strach przed bolesnymi operacjami, to ogromny dramat i cierpienie.

 

Google AdSense

Google AdSense

Reklama

REKLAMA

Reklama

Ogolnopolski Serwis Ogloszeniowy

Reklama

KONSUMENT.ORG.PL

Reklama

Darmowe Ogloszenia