Medyczny przełom PDF Drukuj Email

Nowa metoda leczenia oparzeń, to medyczny przełom w leczeniu. Oparzenia dotąd, pozostawały poza możliwościami leczenia klasycznej medycyny. Były leczone w sposób zupełnie nieskuteczny. Blizny i bół pooparzeniowy,operacje, to efekt leczenia klasyczną metodą. Później dziesiątki operacji plastycznych - korekcyjnych. Efekt niezadawalający, po leczeniu trwającym od roku do kilku lat. Oszpeceni strasznymi bliznami, dzieci i dorośli.

Czym jest medyczny przełom w leczeniu oparzeń nową metodą ?

Nowa metoda, w odróżnieniu od klasycznej metody, obecnie stosowanej przez lekarzy na całym świecie, zaczyna leczyć od razu. Nie czeka aż zaczną się niszczące tkanki zmiany - zmiany w zakresie: skóry, mięśni, kości. W ten sposób hamuje zniszczenia tkanek, które w klasycznej metodzie leczenia narastają lawinowo.

Zahamowanie niszczenia tkanek i równocześnie wspomaganie mechanizmów odtwórczych, daje w efekcie leczenie bez blizn. Lek przy tym całkowicie znieczula oparzone miejsca, dając możliwość leczenia oparzenia bez bólu. Operacje w większości przypadków stają się niepotrzebne. Niepotrzebne są przeszczepy skóry. Niepotrzebne są korekcje, bo nie następują przykurcze ścięgien i nie ma blizn.

Leczenie staje się szybkie, bezbolesne, bezstresowe, dla osób oparzonych. Nie jest potrzebne leczenie operacyjne.

W efekcie, leczenie oparzeń daje pozytywny skutek przy ogromnym obniżeniu kosztów leczenia. 

Zwykle narażeni na ogromny stres najmniejsi pacjenci - dzieci, mogą być leczeni skutecznie, bez blizn, bez bólu.


Ból w leczeniu oparzeń u dzieci, jest czynnikiem, który w nowej metodzie nie jest zauważalny dla dziecka, a obecnie jest czynnikiem dominującym, o którym się nie mówi i którego się nie bierze pod uwagę. Ból dla dziecka w wieku od 0-6 lat, jest najbardziej ważącym czynnikiem wpływającym na jakość życia pacjenta. Strach przed leczeniem - zrywaniem bandaży, bolesnym zmienianiem opatrunków, bolesnymi operacjami, to dla małego dziecka ogromny stres i ogromny mający wpływ na całe życie negatywny czynnik, w oczywisty sposób nie wpływający na dobro pacjenta - dziecka.

To wszystko w nowej metodzie leczenia, a więc leczenie bez blizn, bez bólu, bez strachu przed bólem - u dzieci, bez operacji, przy znacznie obniżonych kosztach leczenia, przy znacznym przyśpieszeniu leczenia i przy znacznym skróceniu czasu leczenia, jest ogromnym przełomem w leczeniu oparzeń i daje nadzieję na całkowitą zmianę jakości życia pacjentów w leczeniu oparzeń.

Lekarze zainteresowani nową metodą leczenia oparzeń mogą się kontakować

telefonicznie Image

lub mailem na adres email w zakładce kontakt.

 

Google AdSense

Google AdSense

Reklama

REKLAMA

Reklama

Ogolnopolski Serwis Ogloszeniowy

Reklama

KONSUMENT.ORG.PL

Reklama

Darmowe Ogloszenia