Newsy
Czy Polacy są bez serca ? PDF Drukuj Email

Nasze apele o nadsyłanie zdjęć oparzeń i blizn pooparzeniowych, by ilustrować jakie są skutki oparzeń, spotykają się z raczej niewielkim odzewem. Jest bardzo dużo zapytań i większość jest na zasadzie, ile się na tych zdjęciach blizn "da zarobić".

Dużo się zgłasza osób, które, jakby zapomniały albo nie wiedziały, że takich zdjęciach się nie zarobi i zarabianie jest niegodne i są to w dużej mierze matki poparzonych kilkuletnich dzieci, 2-3-4 letnich maluchów. Proponują nam sprzedaż zdjęć blizn i zdjęć oparzeń swoich dzieci. Niczym jak ludzkie bezduszne potwory z książek Dickensa, chciałyby sprzedać za atrakcyjną cenę zdjęcia blizn i zdjęcia oparzeń swoich dzieci.

Polacy, w większości oczekują pomocy od innych, chcieliby by im pomagano. Jednak sami nie chcą pomagać nikomu i jako społeczeństwo obywatelskie, są prawdopodobnie na końcu z wszystkich krajów. Tylko bardzo wąska grupa Polaków pomaga i chce pomagać innym. Reszta, to egoiści zaślepieni chęcią zarabiania pieniędzy i to najlepiej kosztem krzywdy najbiedniejszych.

Serwis OPARZENIA.INFO, jest tworzony, by pomagać innym, by informować, edukować, uczyć..

Postawa Polaków, tylko oczekujących z każdej strony pomocy, a niechętnych pomaganiu innym, jest bardzo krótkowzroczna. Nikt nie pomoże nam Polakom, to my Polacy, musimy sami tu w Polsce, sobie pomagać. Musimy tworzyć inicjatywy, wspierać się i przy każdej okazji życzliwie wspierać potrzebujących.

My Polacy, musimy bronić słabszych, chronić dzieci przed skutkami nieprawidłowego leczenia okaleczającego i sprawiającego niepotrzebny ból małym przecież ufającym nam istotom - dzieciom.

Oczekujesz pomocy ? To pomagaj innym !! 

 
Skóra PDF Drukuj Email

Skóra chroni nasze ciało - to też jeden z organów ciała. Nie zadajemy sobie jednak żadnych pytań, jak jest zbudowana i jak działa, dopóki nie nastąpi uraz. Oparzenie to jeden z częstych urazów i najczęściej, jeśli jest nieprawidłowo leczony, pozostawia zniekształcenia w postaci blizn pooparzeniowych.

Poniżej zdjęcie powierzchni zdrowej skóry. 

Image

Poniżej rysunek przekroju skóry 

Image 

 

 

 
Masz apteczkę ? PDF Drukuj Email

Czy masz apteczkę pierwszej pomocy w domu, w pracy,
w samochochodzie, na wycieczce ?

Jak ta apteczka jest zaopatrzona i co w niej jest i co w niej powinno być ?

Czy wiesz jak postępować i jak udzielać pierwszej pomocy ?

Jeżeli nie umiesz odpowiedzieć na te pytania, to Twoje zdrowie i zdrowie twoich bliskich - dzieci, może być zagrożone bardziej niż u kogoś, kto wie jak postępować i ma odpowiednio wyposażoną apteczkę pierwszej pomocy. 

Pamiętaj, że możesz ochronić siebie i swoich bliskich, dbając o swoją wiedzę, jak udzielać pierwszej pomocy i dbając, by apteczka pierwszej pomocy była odpowiednio wyposażona. 

 

 
Czy jesteś przygotowany ? PDF Drukuj Email

Większość Polaków nie posiada apteczki pierwszej pomocy w domu i nie wie jak postępować w przypadku urazu. Pierwsze minuty i godziny, to ważny okres w leczeniu urazów - również oparzeń.

Osoba przygotowana do udzielania pierwszej pomocy, ma dużo większe szanse, by udzielić skutecznej pomocy sobie i swojej rodzinie - dzieciom. Każda matka, ojciec, opiekun - powinien wiedzieć, jak postępować w przypadku urazu - również w przypadku oparzenia i powinien posiadać odpowiednio zaopatrzoną apteczkę.

Gdy nastąpi wypadek - oparzenie, wtedy nie ma czaasu, by SZUKAĆ TYCH INFORMACJI LUB BIEGAĆ PO APTEKACH !

 

 
Chcesz nam pomóc ? PDF Drukuj Email

Jak można nas wesprzeć  ?

Możesz włączyć na swojej stronie nasze banery.
Poniżej banery do wyboru.

Image

ImageImage 

Obecnie potrzebujemy do pracy redakcyjnej dwa laptopy [obojętnie jakie, byle były sprawne - mogą być używane] i dwa aparaty telefoniczne komórkowe [obojętnie jakie - najlepiej z kamerą i dyktafonem - do pracy redakcyjnej jest to potrzebne - chętnie na podwójną kartę SIM]. Jeśli chcesz nas w jakikolwiek sposób wesprzeć, czekamy na Twojego maila. Zrewanżujemy się podziękowaniem w serwisie lub informacją o Twojej pomocy dla nas !

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 64 - 72 z 83

Google AdSense

Google AdSense

Reklama

Ogolnopolski Serwis Ogloszeniowy

Reklama

REKLAMA

Reklama

KONSUMENT.ORG.PL

Reklama

Darmowe Ogloszenia