Newsy
Limity na zabiegi kardiologiczne.. PDF Drukuj Email
Ministerstwo Zdrowia w swojej bezkarności, odważa się na kolejne pomysły łamania praw obywateli.

Najnowszy pomysł, to limity na zabiegi kardiologiczne i limity na zabiegi leczące nowotwory. Ministerstwo podobno się ma wycofać z tych pomysłow, ale nie wiadomo w końcu co zrobi.

Co będzie dalej ? Limity na zabiegi leczące oparzenia ?

Czy ministerialni urzędnicy włącznie z minister Kopacz, mają w planach takie limity na leczenie oparzeń ?

Będziemy starać się uzyskać takie informacje.
 
Znowu obietnice utworzenia centrum PDF Drukuj Email
Po dwóch wypadkach wybuchu butli w ostatnich dniach i ciężkich poparzeń kilku osób w tych wypadkach, znowu stał się "aktualny" temat, że brak ośrodka leczenia oparzeń na północy kraju.

Brakuje miejsc w szpitalach na północy i w przypadku nawet niewielu poparzonych osób - kilku, brak jest możliwości ich leczenia w zakresie specjalistycznego leczenia oparzeń.

Osoby te są wtedy transportowane na południe kraju, zamiast podejmować leczenie niezwłocznie.

Nawet w skali kraju, kilka osób poparzonych w wypadku - na raz, przerasta polskie możliwości leczenia i brak tylu miejsc w szpitalach. Jest to sytuacja skandaliczna i ten temat poruszany przez niektórych lekarzy od lat, jest ignorowany przez władze.

Władze więc, znów obiecały 2 dni temu, że będzie utworzony ośrodek leczenia oparzeń w Gdańsku. Ma być podobno otwarty, jak podają niektóre źródła, za 2 lata. Warto przypomnieć, że obiecuje się i planuje się jego utworzenie, od 14 lat !!

Czy powstanie, pewności nie ma. Okaże się. Może jednak sprawa znów kolejny raz przycichnąć, obietnice nie będą zrealizowane i ośrodka dalej nie będzie.
 
Poparzeni w wybuchach butli PDF Drukuj Email
Kilka osób zostało poparzonych w dwóch wybuchach podobnych butli z gazem. Brak dokładnych informacji na ten temat, a polskie źródła informacji i media nadal działają dokładnie według zasad komunistycznych, jeszcze z czasów Stalina - nakazujących ukrywanie takich przypadków oparzeń - wypadków.

Przy okazji znowu okazało się, że Polska nie ma nawet minimalnych możliwości leczenia, w niektórych regionach, a nawet kilkuosobowe wypadki oparzeń przewyższają krajowe możliwości leczenia.

W przypadku oparzeń podstawowym czynnikiem jest czas i nie można takich osób, bez podjęcia leczenia "wozić". Leczenie trzeba podejmować natychmiast. Tymczasem z północy Polski, transportuje się ich przez cały kraj na południe.
 
Ponad 20 osób poparzonych w Iranie PDF Drukuj Email
Ponad 20 osób poparzonych zostało w katastrofie lotniczej w Iranie. Katastrofie uległ samolot produkcji radzieckiej. Brak dokładnych informacji o stanie zdrowia osób poparzonych.
 
Chore pomysły w Ministerstwie Zdrowia PDF Drukuj Email

Włosy stają na głowie, gdy słyszy się o pomysłach w ministerstwie. "Koszyk świadczeń gwarantowanych", "współpłacenie" i tym podobne pomysły - świadczą, że kierują ministerstwem ludzie nieodpowiedni.

Dla urzędników, ministrów, członków rządu, posłów, senatorów, polityków, rodzin tych wszystkich ludzi - są specjalne rządowe kliniki, gdzie nie ma kolejek, nie ma limitów, nie ma "świadczeń gwarantowanych".

Po prostu leczy się tam i to leczy na bardzo wysokim poziomie i w bardzo dobrych warunkach.

Pozostałych zwykłych obywateli - czyli ponad 90 % społeczeństwa, straszy się "limitami", "współpłaceniem" itp.

Koszty obowiązkowych ubezpieczeń zdrowotnych, są w Polsce bardzo wysokie, a efekty niewielkie lub żadne. Minister zdrowia mówi o dopłatach - kilkuzłotowych. A jaki będzie koszt zbierania tych pieniędzy i kto będzie te opłaty zbierał. Personelu medycznego przecież brakuje, a trudno sobie wyobrazić, że przed zabiegiem ratującym życie, będzie trzeba zapłacić do kasy kilka złotych. To przecież chore pomysły..

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 19 - 27 z 83

Google AdSense

Google AdSense

Reklama

KONSUMENT.ORG.PL

Reklama

REKLAMA

Reklama

Darmowe Ogloszenia

Reklama

Ogolnopolski Serwis Ogloszeniowy